Češi se hodně zpožďují s platbami

Chytré aplikace pro vás - ilustrační foto

Přesto, že všichni o nich víme a všichni s nimi počítáme, stejně na ně zapomínáme. A to ne jednou za život, ale pravidelně. Měsíční platby jsou pro Čechy peklo. Přitom existuje řada pomůcek a usnadnění, díky kterým o nich ani nebudete vědět. V tomto článku najdete TŘI nejdůležitější, které vám zcela změní život.

1. Trvalý bankovní příkaz

Pokud jste doteď tuto možnosti nepoužívali, tak to okamžitě napravte! Trvalé příkazy jsou totiž tím nejzákladnějším, co vám pomůže s pravidelnými platbami. Pokud jste platby doteď zadávali každý měsíc ručně a neustále nad tím lamentovali, máte se s trvalými platbami na co těšit. A teď to nemyslíme nijak ironicky, ale skutečně doslova!

Trvalé platby vám vše usnadní a navíc ZADARMO! Stačí zkrátka vstoupit do svého internetového bankovnictví, nastavit zde trvalou platbu, potvrdit a máte vystaráno. Ano, poprvé vás to bude stát trochu více času, ale jakmile budete mít platbu nastavenou, už nikdy ji nebudete muset řešit. Vypustíte tak jednu obrovskou povinnost úplně z hlavy a jeden obrovský balvan ze srdce.

2. Upomínka v telefonu

Předchozí varianta je sice vhodná úplně pro všechny, ale chápeme, že v určitých situacích není příliš vhodná. Je jich jen pár, ale existují. Jedná se o měsíční platby v různé výši – například za telefon.

Nikdy dopředu nevíte, kolik přesně protelefonujete nebo napíšete SMS zpráv. Proto je ale dobré uložit si do telefonu, počítače, tabletu nebo do všech najednou pravidelnou upomínku, která vás každý měsíc ve stejný den upozorní na nutnost uhradit například fakturu za mobil.

3. Chytré aplikace

Co by to bylo za moderní dobu, kdybychom z ní neměli alespoň nějaké výhody. Chytré aplikace vám mohou v tomto směru taktéž značně ulehčit. Dokáží totiž chytře propojit váš e-mail, faktury, mobilní bankovnictví i váš kalendář. Získáte tak vlastně chytrý mozek, který propojí všechny výše zmíněné body. Stačí už jen platbu potvrdit a každý měsíc za vás chytrá aplikace všechno udělá.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*