Nová hypoteční jednička na trhu

Chytrý Honza a Hypocentrum Modré pyramidy se spojily - ilustrační foto

Právě teď jsme svědky vzniku největšího hypotečního centra v České republice. Své síly totiž od dubna 2017 spojily společnosti Chytrý Honza a Hypocentrum Modré pyramidy. Společně tvoří největší hypoteční centrum jak z hlediska objemu služeb, tak i jejich pokrytí a rozsahu. Co to znamená pro nás?

Více míst ke sjednání hypotéky

Obyčejného člověka se toto spojení příliš nedotkne. Tedy ne na první pohled… Spojením společností Chytrý Honza a Hypocentrum Modré pyramidy totiž vznikne mnohem více distribučních míst, kde si hypotéku budete moct sjednat. Už konečně nebudete muset jezdit daleko. Už nebudete muset hledat, kde se ta či ona pobočka nachází. Poboček totiž bude více a budou blíže.

Nabídka obou společností nabobtná

Spojením těchto dvou společností také vzniká nejsilnější poskytovatel hypoték v ČR vůbec. Všechny jejich stávající produkty totiž zůstávají a spojují se tak v nejobsáhlejší nabídku, jakou si jen můžete představit. Konečně si tak budete moct vybrat skutečně takový produkt, jaký vám bude maximálně vyhovovat.

Hypotéky získá prakticky každý

A i na rychlosti poskytnutí hypotéky pocítíte sílu tohoto giganta. Prakticky každý Čech bude moct získat hypotéku, a to v rekordním čase. Tato nová velká firma totiž bude mít k ruce stovky zaměstnanců, díky kterým se všechny procesy výrazně zrychlí. To je určitě pro všechny skvělá zpráva.

Hypotéky rychle, levně, pro každého

Sečteno, podtrženo, spojením společností Chytrý Honza a Hypocentrum Modré pyramidy získává český trh velmi silného hráče na poli hypoték. Všichni z tohoto spojení budeme profitovat. Na kompletní výsledky a posun v hypotečním trhu se rozhodně budeme těšit a dále toto spojení budeme pro vás monitorovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*