Rychlé porovnání krátkodobých nonstop půjček

Ilustrační obrázek: Peníze v ruce.

Půjčku získáte nejen ve všední dny, ale také o víkendu nebo ve státní svátky. Schvalování žádostí je často alespoň zčásti automatizované, takže nemusíte dlouho čekat na odpověď. Nonstop půjčky jsou doménou především soukromých finančních společností, v bance si tedy takovou půjčku jen tak nesjednáte. Připravili jsme pro vás porovnání těchto půjčky, ve kterém lehce sáhnete po té nejvýhodnější.

Půjčka od Kredito24

Nonstop půjčka od Kredito24 je připravena pro každého. Poskytuje se do výše až 15 000 Kč – 5 000 Kč pro nové zákazníky. Termín její splatnosti je rovněž flexibilní a činí maximálně 30 dní. Tato nonstop půjčka s jednorázovou splatností má pevně stanovené poplatky, které vidíte hned při jejím sjednání.

Finanční společnost garantuje, že peníze na svůj běžný účet získáte již za 15 minut. Vyplnění žádosti trvá maximálně 2 minuty. Systém schvalování je plně automatizovaný, nemusí se tedy dokládat výše příjmů a ani se nenahlíží do registrů dlužníků.

Půjčka od CreditON

Rychlou půjčku, které můžete využít třeba i jako akutní půjčku před svou výplatou, poskytuje také CreditON. Zde si můžete vypůjčit až 20 000 Kč na 30 dní. O půjčku se žádá přes internet nebo přes SMS. Stačí si jen vybrat částku a dobu splatnosti, vyplnit své osobní a kontaktní informace a žádost o půjčku odeslat.

Peníze se zpravidla vyplácejí do 15 minut, jelikož i tato společnost využívá automatizovaný systém na schvalování půjček. Jestliže byste potřebovali konzultaci po telefonu, tak se na její pracovníky můžete obrátit ve všedních dnech od 8:00 do 18:00.

Nonstop půjčka Zaimo

Do třetice nabízí výhodné nonstop půjčky také Zaimo. Zde získáte až 25 000 Kč do 15 minut. Žádost se podává 100% online a není k ní tedy nutné zajišťovat jakákoliv potvrzení nebo dokumenty. Okamžitě zjistíte, zda byla vaše žádost schválena a peníze budete pak moci využít libovolně na cokoliv.

I u Zaimo se setkáte s automatizovaným systémem na schvalování půjček. Na rozdíl ale od dvou konkurenčních poskytovatelů, zde si vypůjčenou částku můžete rozložit až na 12 splátek. Splatnost půjčky tedy není jednorázové, ale pohodlně si ji přizpůsobíte svým představám.

Jakou nonstop půjčku si vybrat?

Aktuálně tedy můžete volit ze třech zajímavých nonstop půjček na našem trhu. Všechny tři mají určitě zajímavé podmínky čerpání, jelikož je získáte do 15 minut a peníze z nich můžete využít na cokoliv. Horní hranice půjčky je stanovena v rozmezí 15 000 až 25 000 Kč, což nejsou žádné malé peníze, byť se jedná o rychlé mikropůjčky.

Půjčka Zaimo sice nabízí příznivější podmínky na splácení, jelikož si ji ale můžete rozložit až do 12 splátek, dejte si zde pozor na vyšší úročení. Čím déle totiž budete svou půjčku splácet, tím více peněz na ní přeplatíte. Lepší je půjčku splatit ihned, jakmile na ni máte potřebné prostředky a raději pak požádat o další, která zase bude o něco více odpovídat vašim aktuálním potřebám.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*