Půjčka před výplatou vyřeší okamžité finanční problémy

Peníze do výplaty...

Půjčka před výplatou je pro každého

O nebankovní půjčku před výplatou může požádat téměř každý z vás. Ať už máte stálý příjem nebo jen přivýdělek, jste na mateřské, studujete nebo pobíráte starobní důchod. Jelikož poskytovatelé těchto půjček většinou nepožadují doložení příjmu, je získání peněz z tohoto pohledu velmi snadné. I tak byste si ale měli dát pozor, abyste dostatečně vysoké příjmy pobírali a svou půjčku tak dokázali ideálně v dalším měsíci splatit. Jinak by vám mohly hrozit velké problémy.

Půjčka před výplatou je určena též pro problematické klienty, kteří už mají třeba i nějaké dluhy po splatnosti. Některé společnosti vám ji dokonce poskytnou i tehdy, pokud jste v exekuci nebo v insolvenci. Požádat můžete též v pracovní neschopnosti nebo při ztrátě zaměstnáni.

Obvykle se neřeší ani záznamy v registrech dlužníků, které mohou žádost o úvěr například v bance výrazně zkomplikovat. Jelikož nebankovní společnosti nenahlížejí do registrů dlužníků, tak je schválení žádosti o půjčku do výplaty rychlé.

Výše a splatnost půjčky

Půjčky před výplatou jsou poskytovány nejčastěji ve variantě mikropůjček. To znamená, že si obvykle nemůžete půjčit více než 20 000 Kč. Tato částka je většinou splatná do 30 dnů od přijetí půjčky na účet nebo v hotovosti. Závazek by vám tak bez problémů měla pokrýt další výplata, kterou obdržíte od svého zaměstnavatele.

Nebuďte překvapení, když vám poskytovatel hned při první žádosti nenabídne celou částku. Někteří poskytovatelé půjček do výplaty mají stanoven úvěrový limit pro první žádost a pak objem poskytnutých prostředků postupně zvyšují. Někde získáte i první půjčku zdarma – to znamená, že nemusíte platit žádné úroky ani poplatky, co s ní jinak běžně souvisejí.

Na co využít půjčku před výplatou

Půjčky před výplatou jsou ideální na úhradu vašich krátkodobých výdajů, které mohou být pravidelného i mimořádného charakteru. Nemáte na zaplacení záloh za energie? Porouchal se vám v domácnosti spotřebič a rychle si potřebujete pořídit nový? Na to je tato půjčka ideální. Určitě z ní nefinancujte nic dlouhodobého, jelikož se poskytuje v malé výši a také s krátkodobou splatností. Pro kompletní vybavení domácnosti nebo třeba na nákup nového vozu jsou mnohem vhodnější jiné úvěrové produkty.

Co je potřeba dodat k žádosti o půjčku před výplatou

Pokud jste se rozhodli o tuto půjčku požádat, připravte si svůj občanský průkaz. U žadatele je samozřejmostí, že splní podmínku minimálního věku 18 let. Většina poskytovatelů dále požaduje také trvalý pobyt na území ČR nebo české občanství. Často jsou vyžadovány také pravidelné příjmy, jejichž výši ale nemusíte dokládat. Podmínkou bývá také bezdlužnost vůči jiným finančním společnostem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*